TŁOK ZE SWORZNIEM YANMAR 4TNE106T - STD
ProPartsDiesel
Kod produktu
Symbol towaru: 123901-22080-00
Producent: ProPartsDiesel
Dostępny
Cena oraz możliwość zamawiania dostępne po zalogowaniu
Potrzebujesz więcej informacji? Nie znalazłeś części jakich szukasz?
Średnica: 106mm
Pierścienie tłokowe: 2.5HK x 2 x 3
Średnica komory spalania: 60.40 mm
Sworzeń: 37 x 83 mm
Wysokość kompresyja: 61.20 mm
Wysokość całkowita: 111.50 mm